Dr. Oetker

Ürünlerimiz, emeğimizin kanıtıdır. Ürünlerin kalite üstünlüğü, Dr. Oetker kuruluşunun başarısını ve geleceğimizi garanti altına almaktadır.

Kalite, bizim sonsuz çabamız ve ortak hedefimizdir. Rekabet ortamında, ancak bu hedefle sürekli olarak daha iyiye gidebiliriz. Kalite bizim için, ürünlerimizin kalitesi dışında daha fazlasını da ifade etmektedir. Tüketicilerin isteklerini biliyoruz ve çalışmalarımızda bunları en iyi şekilde yerine getirme çabasındayız. Kalite, çalışanların kendini Dr.Oetker in bir parçası olarak hissetmesi demektir. Her birimiz, ürünlerimizin ve yaptığımız işin en iyi kalitede olması sorumluluğunu taşımaktayız.

En iyi kaliteye ancak, ortak çaba gösterirsek ulaşırız. Çalıştığımız tüm firmalarla ilişkilerimizi bu anlayış ile sürdürüyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için Dr.Oetker, Kalite (ISO 9001 e göre), Çevre (ISO 14001 e göre) ve İş Güvenliği (OHSAS ISO 18001 e dayanan) konularına odaklanmış yönetim anlayışını temel alan bir entegre sistem kullanmaktadır. Dr.Oetker in Kalite Politikası, her alan için o alana özgü ve Dr.Oetker marka anlayışına uygun olarak hazırlanmış Kalite Hedefleri ile somut bir şekilde desteklenmiştir.

Scroll to Top